سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری پولی :  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پردیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در تبریز موافقت کرد. بر اساس تصمیم شورای گسترش آموزش عالی و با موافقت وزیر علوم، پردیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در تبریز تأسیس می‌شود.
میر جلیل اکرمی رییس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در جلسه شورای دانشگاه با اشاره به موافقت با تأسیس پردیس دانشگاه در تبریز، این موفقیت را حاکی از توانایی دانشگاه در راستای برداشتن گام‌های مؤثر و شایسته در زمینه‌های تحقیقاتی و پژوهشی و وجود استعداد و توانایی در دانشگاه برای ایجاد پردیس و مدیریت آن و توسعه همه جانبه دانشگاه دانست.
وی افزود: وزارت علوم با لحاظ فضای کالبدی مناسب منابع انسانی کار آمد و اعضای هیأت علمی با دانش و مجرب و نیز وجود تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و همچنین توان اجرایی و مدیریت بالا در این دانشگاه با ایجاد پردیس این دانشگاه در تبریز موافقت کرده است.
همچنین موسی محمد پور رییس پردیس دانشگاه تبریز نیز در این جلسه، گفت: یکی از مزایای منحصر به فرد پردیس تبریز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان افزایش بهره‌وری و رضایتمندی اعضای هیات علمی آن به دلیل کاهش تردد بین شهر تبریز و سایت اصلی خواهد بود که پیش‌بینی می­‌شود با توجه به مقطع رشته­‌های دایر در این واحد تعاملات با مراکز آموزشی، پژوهشی و صنعتی افزایش یابد.
وی در خصوص نحوه پذیرش دانشجو در پردیس تبریز، گفت: پذیرش دانشجو در این پردیس به صورت ترکیبی از آزمون کتبی ومصاحبه توسط دانشگاه انجام ونظارت کامل بر نحوه پذیرش دانشجویان در کلیه مقاطع به خصوص مقطع دکتری بر عهده سازمان سنجش آموزش است و چنانچه تعداد داوطلبان ورود به هر رشته کمتر از ۲۰ نفر باشد، آزمون ورودی فقط به صورت مصاحبه انجام می‌شود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون