خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پایان نامه‌های برتر کارشناسی ارشد و دکتری در واحدهای صنعتی و معدنی استان بوشهر مورد حمایت قرار می‌گیرند.
printنسخه قابل چاپ
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید حسین حسینی محمدی بعد از ظهر امروز در نشست بررسی حمایت‌های مالی از پایان‌نامه دانشجویان استان بوشهر در حوزه صنعت و معدن اظهار داشت: به منظور ارتباط صنعت با دانشگاه و براساس تفاهم نامه همکاری بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از پایان‌نامه‌های برتر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در واحد های صنعتی و معدنی استان بوشهر انجام شود حمایت مالی می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: تمامی واحدهای صنعتی و معدنی می‌توانند تقاضای طرح پایان نامه‌های تخصصی خود را به اداره آموزش و پژوهش این سازمان اعلام تا نسبت به معرفی آنها اقدام لازم صورت بگیرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر فرایند اجرای این طرح را تشریح کرد و افزود: عنوان پایان‌نامه و خروجی مورد انتظار توسط بنگاه متقاضی به سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر اعلام شود.
حیسنی با بیان اینکه باید استاد مشاور پایانه نامه معرفی شود گفت: تعیین سهم هریک از عوامل انجام دهنده و تصویب هزینه انجام پایان‌نامه به وسیله وزارت وزارت علوم انجام می‌شود.
وی بیان کرد: هزینه پایان‌نامه توسط عوامل انجام دهنده به صورت ۴۰ درصد بنگاه متقاضی، ۲۰ درصد دانشجو و ۴۰ درصد وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهربا بیان اینکه هزینه پرداختی توسط متقاضی در زمره هزینه‌های پژوهشی مورد تایید وزارت صنعت محسوب می‌شود تصریح کرد: نتایج حاصله در اختیار متقاضی، وزارت علوم و وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار می‌گیرد.