دکتری پژوهشگاه شاخص پژوه

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) : پژوهشگاه شاخص پژوه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و فنی خود به عنوان اولین پژوهشگاه خصوصی کشور در نظر دارد از متخصصان و دانش پژوهان در زمینه های زیر حمایت مادی و معنوی به عمل آورد:

 

  • ۱-   حمایت از صاحبان ایده های برتر به خصوص فناوری های نوین در صنعت ساختمان، محیط زیست، کشاورزی، و هوشمند سازی ساختمان ها و ..
  • ۲-   حمایت از تولیدات دانش بنیان  متکی بر فناوری های نوین در صنعت ساختمان و تبدیل این تولیدات از فاز آزمایشگاهی به نیمه صنعتی و صنعتی متناسب با نیازهای آینده جامعه هدف

 

شایان ذکر است این ایده ها در قالب برگزاری جشنواره رقابتی از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۲ تا اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ مورد داوری و حمایت قرارخواهد گرفت.

داوطلبان و علاقه مندان محترم می توانند در هر یک از بخش های ذکر شده ایده، خود را تا تاریخ مذکور در اختیار پژوهشگاه قرار دهند. لازم به ذکر است ایده های ارائه شده با حفظ امانت مورد داوری قرار گرفته و این پژوهشگاه متعهد می گردد در صورت عدم پذیرش ایده، توسط داوران هیئت، آن ایده را به مالک ارجاع دهند.

مهلت ارائه ایده های برتر: از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۲ تا اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۳

زمان برگزاری جشنواره: نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۳

انتخاب ایده های برتر توسط هیئت داوران و متخصصان هر رشته انجام می گیرد.

ایده های برگزیده هر رشته از جوایز مادی و معنوی ارزنده برخوردار خواهند شد.

داوطلبان ایده خود را به صورت حضوری به دبیرخانه ایده های برتر پژوهشگاه و یا به آدرس پست الکترونیکی info@bpshakhespajouh.ac.ir ارسال فرمایند.

مکان: اصفهان، دانشگاه اصفهان، بلوار ابن سینا، پژوهشگاه شاخص پژوه

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون