مراسم دانش آموختگی ۲۵۷۴ نخبه دانشگاه شریف، اردیبهشت‌ماه سال آینده در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود. جشن دانش آموختگی دانشگاه صنعتی امیر کبیر

مراسم فارغ‌ التحصیلی دانش‏ آموختگان سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ دانشگاه صنعتی شریف با حضور فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان و اساتید دانشگاه روز جمعه ۱۱ اردیبهشت سال ۹۴، ساعت ۱۵ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران، برگزار می‌شود.

تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه در این دوره ۲۵۷۴ نفر است که از این تعداد ۹۸۳ نفر در مقطع کارشناسی، ۱۴۵۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۳۵ نفر در مقطع دکتری، فارغ التحصیل شده اند و تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه تا پایان سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ در حدود ۴۳۳۹۴ نفر می‌باشد.

این مراسم با هدف قدردانی از مقام استاد و همزمان با هفته ی بزرگداشت مقام معلم از اساتید برتر آموزشی دانشکده‌ها تقدیر می‌شود. همچنین به کلیه فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری و دانش آموختگان برتر هر دانشکده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هدایایی اهدا خواهد شد.

با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تنها دانشجویانی که تا روز چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ثبت نام خود را در سایت مراسم نهایی کرده باشند، می‌توانند در این مراسم شرکت کنند. دانش آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به آدرسhttp://sutgc.sharif.ir مراجعه کنند.