سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۴  : مشاور عالی سازمان سنجش از آغازثبت نام آزمون نیمه متمرکز دوره های پردیس خودگردان در مقطع دکتری(Ph.D) سال 1393 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خبر داد.

دکتر حسین توکلی گفت: ثبت ‌نام این آزمون ازطریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org/ از امروز سه شنبه 17 تیرماه آغاز شد و تا یکشنبه 22 تیرماه ادامه دارد.

وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت ‌نام و انتخاب رشته از امروز روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و هر داوطلب ‌بر اساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون)‌، ثبت ‌نام‌ و در امتحانات‌ مربوط شرکت‌ نماید.

به گفته توکلی، با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت ‌نام در این روش بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 500 هزار ریال به عنوان وجه ثبت ‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت ‌نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد:داوطلبان به سوالات کلیه دروس تخصصی با ضریب ۴، دروس استعداد تحصیلی  با ضریب یک و زبان انگلیسی با ضریب یک پاسخ خواهند داد.

همچنين، شما مي توانيد جهت دريافت مشاوره تلفني کاملا رايگان در رابطه با هريك از دوره هاي حضوري و مكاتبه اي قيد شده در جدول زير، كد درج شده در ستون دوم را به شماره 100042312 پيامك كنيد.
 
نام دوره/خدمات
كد دريافت مشاوره رايگان تلفني مربوطه جهت ارسال به شماره 100042312
زبان آزمون دكتري
ZAD129PHTF
MSRT(MCHE)
MCHE129PHTF
MHLE
MHLE129PHTF
تافل دكتري دانشگاه تهران(UTEPT)
UTEPT129PHTF
EPT
EPT129PHTF
TOEFL
TOEFL129PHTF 
IELTS
IELTS129PHTF
زبان فشرده يكساله
INT129PHTF 
اعزام دانشجو به استراليا
PHTFAU

 

 

توکلی در مورد زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون نیز گفت:‌ بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون نیمه متمرکز دوره‌های پردیس خودگردان در مقطع دکتری (Ph.D) سال 1393 در روز جمعه 21 شهریور ماه برگزار می‌شود و کارت داوطلبان نیز طی روزهای 18 الی 20 شهریور از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می‌شود.

وی در خاتمه با بیان اینکه محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج تعیین می‌گردد، خاطرنشان کرد: نظر به اینکه تعیین قطعی حوزه های برگزاری در این آزمون، بعد از مشخص شدن آمار ثبت نام کنندگان صورت خواهد گرفت، لذا تأکید می‌گردد برگزاری این آزمون در مراکز استان و یا با توجه به آمار داوطلبان در یک یا چند استان، تجمیع خواهد شد.

براساس اعلام سازمان سنجش، با توجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد اکیداً توصیه می‌گردد که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به دقت درج نمایند. شایان ذکر است معدل‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد تراز شده و میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

ثبت ‌نام آزمون دکتری پردیس‌ های خودگردان

ثبت ‌نام آزمون دکتری پردیس‌ های خودگردان + دفترچه آزمون دکتری پردیس‌ های خودگردان – منابع دکتری پردیس‌ خودگردان دانشگاه کشاورزی – زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 93 94 پردیس .

  • منابع دکتری پردیس‌ خودگردان دانشگاه
  • جزوات دکتری پردیس دانشگاه ها
  • زبان انگلیسی پردیس خودگردان
  • دانلود دفترچه دکتری پردیس خودگردان دانشگاهها
  • استعداد تحصیلی دکتری پردیس
  • آزمون دکتری پردبس خودگردان دانشگاهها