مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1393 از بعدازظهر امروز دوشنبه اول دی ماه آغاز می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: متقاضیان ثبت نام و شرکت برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1393 می توانند از بعدازظهر امروز دوشنبه اول دی ماه تا روز دوشنبه 8 دی ماه برای ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند می‌توانند در پذیرش مذکور ثبت نام و شرکت کنند.

توکلی گفت: گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش اظهار داشت: برای هر یک از این موارد، ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است و داوطلبان باید برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

توکلی اضافه کرد: پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی است و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی گفت: داوطلب باید پس از پایان ثبت‌نام الکترونیکی (اینترنتی) از تمام صفحات، پرینت تهیه کرده و نزد خود نگهدارد. داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری کنند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931001000075#sthash.F1rQDMlj.dpuf