سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری دانشگاه آزاد : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با تشریح چگونگی ثبت نام دکتری پژوهش محور گفت: تاکنون ۱۵۰۰ نفر برای شرکت در دوره‌های دکتری پژوهش محور ثبت نام کرده‌اند.

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با تشریح چگونگی ثبت نام دکتری پژوهش محور گفت: ثبت نام برای دوره‌های دکتری تخصصی پژوهش محور تابع زمان نیست زیرا شرکت در این دوره‌ها به هماهنگی با اساتید برای سفارش طرح‌های پژوهشی نیاز دارد و زمان‌بر است به همین دلیل محدودیت زمانی برای ثبت نام در این دوره‌ها وجود ندارد و داوطلبان این دوره‌ها می‌توانند با خیال آسوده به هماهنگی‌هایشان پرداخته و سپس ثبت نام کنند البته مصاحبه آن‌ها در مقاطع زمانی مشخص انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org برای ثبت نام خود اقدام کنند، گفت: تاکنون ۱۵۰۰ نفر برای شرکت در این دوره‌ها ثبت نام کردند و از نظر تعداد پذیرش نیز محدودیتی نداریم.

وی ادامه داد: البته ظرفیت امسال پذیرش در دوره دکتری آموزشی و پژوهشی ۱۲ هزار نفر است که داوطلبان دوره پژوهش محور هم در قالب همین تعداد قرار می‌گیرند ولی هنوز این تعداد تکمیل نشده است.

علوی فاضل اظهار داشت: داوطلبان در رشته‌های علوم انسانی باید حداقل معدل ۱۸ و در رشته‌های غیرعلوم انسانی حداقل معدل ۱۷ را در مقطع کارشناسی ارشد کسب کرده باشند همچنین دارندگان مدرک دکتری عمومی پزشکی یا داروسازی که دارای معدل حداقل ۱۷ باشند، مجاز به ثبت نام و شرکت در این دوره‌ها هستند.

علوی فاضل گفت: البته اگر داوطلبان از ۱۵ دانشگاه برتر موجود در فهرست scopus فارغ التحصیل شده باشند و یا جزء فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر دانشگاه آزاد اباشند، معدل آنها با ضریب ۱/۱ برای رشته‌های با حدنصاب معدل ۱۷ و ۱/۰۵ برای رشته‌های با حد نصاب معدل ۱۸ درنظر گرفته می‌شود.

 

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

ثبت نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

ثبت نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد | شرایط ثبت نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد | ظرفیت دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد | طرح پژوهشی دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد ۹۳ – ۹۴ :

  • دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد
  • ثبت نام دکتری پژوهش محور
  • شرایط دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد