تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ » تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۶ : سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ از شهریور زودتر نخواهد بود. نحوه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ به این صورت است که باید وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شوید و فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را تکمیل نمایید.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

اخبار جدیدی از تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ منتشر شد.  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: به دلیل پر نشدن ظرفیت برخی از رشته های دکتری به احتمال فراوان تکمیل ظرفیت آن تا پایان هفته اعلام می شود.لینک خبر :

اخبار مرحله قبل تکمیل ظرفیت دکتری :

گفتنی است همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طبق مقررات پذیرفته شده‌اند و امسال هیچ رشته محل بدون مجوز دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی وجود نداشت.
زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 95 « شرایط تکمیل ظرفیت دکتری 95

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

آقای علوی فاضل درباره خبر تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری  بیان داشت : «تا دهم مهر می‌توان ارزیابی کرد که چه میزان از ظرفیت رشته محل‌های کارشناسی ارشد و دکتری خالی است تا براساس این ارزیابی تکمیل ظرفیت انجام شود. در نتیجه باید اعلام کنم که تکمیل ظرفیت منوط به ثبت نام قطعی داوطلبان است.»
او ادامه داد: «اگر کسی در رشته‌‌ای قبول شد و ثبت نام کرد حق او برای تکمیل ظرفیت محفوظ است. یعنی می‌توانند در دوره‌های تکمیل ظرفیت نیز شرکت کنند و اگر در رشته‌محلی در تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند، وجه و سایر مدارک دریافت شده به آن‌ها بازگردانده می‌شود. البته به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌کنیم در محل پذیرش فعلی خود ثبت نام کنند زیرا شاید در بعضی از رشته‌ها تکمیل ظرفیت نداشته باشیم.»
با توجه به اولویت بومی گزینی دانشگاه آزاد ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فرصتی برای قبولی در یک رشته محل بهتر خواهد بود.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ بدون مصاحبه است؟!

شرط دعوت به مصاحبه برای شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

نکته ای که ممکن است ابهام ایجاد کند شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ برای کسانی است که در آزمون کتبی نمره مناسب کسب نکردند و دعوت به مصاحبه نشدند. به این افراد در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت اجازه ثبت نام و انتخاب رشته داده شده است. اما برای امسال نمی توان با قاطعیت اعلام کرد که اینگونه است یا خیر. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ برای کسانی که به مصاحبه دعوت نشده اند می توانید پیگیر اخبار دکتری باشید.

چگونه اخبار دکتری را در ایمیل شخصی خود دریافت کنیم ؟