سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد از آغاز ثبت نام در مقطع کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای بدون آزمون در این مرکز از امروز خبر داد.

مریم یزدان پناه اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد، در مقطع کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ، بدون آزمون برای نیمسال تحصیلی بهمن ماه سال جاری ، در ۱۳ رشته دانشجو می‌پذیرد.

وی با ذکر اینکه مهلت ثبت نام در مراکز علمی کاربردی سطح استان از امروز آغاز شده و تا هشتم مرداد ماه سال جاری ادامه دارد، افزود: داوطلبین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این مرکز، به سایت سازمان سنجش به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

یزدان پناه با اشاره به افزایش رشته‌های این مرکز طی مهر ماه سال جاری، عنوان کرد: امسال این مرکز در رشته خبرنگاری مقطع کاردانی پذیرش دانشجو دارد.

وی با ذکر اینکه ظرفیت پذیرش در هریک از رشته های ۷۵ نفر است، یادآور شد: پذیرش دانشجو در این رشته ها از بهمن ماه سال جاری صورت می گیرد.

یزدان پناه عناوین این رشته‌ها را شامل کاردانی فنی نرم افزار گرایش برنامه سازی کامپیوتری ،کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده ،کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری ،کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی و کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی –شوینده ها آرایشی –بهداشتی عنوان کرد.

به گفته سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد رشته های کاردانی حرفه ای نیز شامل حسابداری در گرایش های دولتی ، مالی و صنعتی و کاردانی حرفه ای حقوق گرایش حقوق ثبتی است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر این مرکز دارای ۲۴ کد رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی در حوزه صنعت،خدمات و فرهنگ و هنر است و بیش از ۱۱۰۰ دانشجو در رشته‌های مختلف در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.