سایت آزمون دکتری (PhdAzmoon.Net)  آزمون دکتری ۹۳ -۹۲ : مشاور عالی سازمان سنجش اطلاعاتی در خصوص تغییر کد رشته امتحانی آزمون دکتری اعلام کرد.

ویرایش ثبت نام آزمون دکتری ۹۳ -۹۲

دکتر توکلی در خصوص نحوه رفع نقص کارت آزمون دکتری ۹۲ ، گفت: داوطلبان باید در صورت وجود نقص احتمالی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۶ و ۱۷ اسفند ماه به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری ۹۳ -۹۲

توکلی افزود: چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام‌خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی ارشد، موسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی ارشد، هیات علمی (مربی آموزشی رسمی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کنند، باید برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا روز شنبه ۱۹ اسفند ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

تغییر محل برگزاری آزمون کد رشته امتحانی آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش گفت : اصلاح بندهای جنس و معلولیت با مراجعه به حوزه‌های رفع نقص امکان پذیر است اما در خصوص تغییر بندهای کد رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون هیچگونه تقاضایی پذیرفته نمی‌شود.

سهمیه آزمون دکتری ۹۲

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند، سهمیه ثبت‌نامی (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران) در کارت شرکت در آزمون مشاهده کنند، باید برای مشخص شدن وضعیت سهمیه خود حداکثر تا ۲۱ اسفند ماه به ارگان مربوط، مراجعه کنند.
توکلی گفت: البته داوطلبانی که ارگان تایید کننده سهمیه آنان بنیاد شهید و امور ایثار گران است، باید حداکثر تا ۱۹ اسفند ماه با مراجعه به قسمت ویرایش کارت شرکت در آزمون دکتری نسبت به اصلاح آن اقدام کنند، تا در صورت تایید سهمیه توسط ارگان ذیربط، سهمیه برای این دسته از داوطلبان اعمال و در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش می‌شوند، بنابراین هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست.

کارت آزمون دکتری ۹۲

وی با تاکید بر اینکه برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون دکتری و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است، تصریح کرد: با توجه به برگزاری آزمون دکتری در دو نوبت صبح و بعدازظهر، برای داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دو کارت ورود به جلسه در نظر گرفته شده است، بنابراین داوطلبان باید نسبت به پرینت هر دو کارت اقدام و برای شرکت در آزمون هر نوبت، از کارت مربوط به همان نوبت استفاده کنند.

آمار آزمون دکتری ۹۲

وی با بیان اینکه آزمون دکتری ۹۲ با شرکت ۲۱۷ هزار و ۸۲۷ داوطلب روز جمعه ۱۸ اسفند ماه در ۹ گروه آموزشی و ۲۸۶ کد رشته امتحانی برگزار می‌شود، اظهارکرد: از این تعداد ۸۹ هزار و ۶۷۸ داوطلب یعنی ۴۱٫۱۷ درصد زن و ۱۲۸ هزار و ۱۴۹ داوطلب یعنی ۵۸٫۸۳ درصد داوطلبان مرد هستند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون