سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون آیلتس دانشگاه آزاد :ثبت ‌نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد. ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر، گفت: ثبت ‌نام آزمون در دو ماژول آکادمیک و جنرال آغاز شد و تا روز سه‌شنبه 16 مهر ماه ادامه دارد.

سایت ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

وی با بیان اینکه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت Ielts.iauset.com نسبت به ثبت ‌نام آنلاین خود اقدام کنند، اظهارکرد: این آزمون در روز شنبه 18 آبان ماه در تهران برگزار خواهد شد و نتایج آن روز شنبه دوم آذر ماه از طریق سایت results.ielts.org اعلام خواهد شد.
وی در خصوص محل برگزاری آزمون، گفت: این آزمون در تهران- انتهای پل دوم حافظ – روبروی تالار بورس- پلاک ۳۰۳ برگزار خواهد شد.
اقبالی در خصوص زمان مصاحبه، گفت: مصاحبه شفاهی این آزمون در فاصله زمان یک هفته قبل تا یک هفته بعد از آزمون کتبی برگزار خواهد شد که از طریق ایمیل به ثبت ‌نام شوندگان اعلام خواهد شد.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان گفت: متقاضیانی که درخواست ارسال اصل کارنامه آزمون را دارند، می‌توانند در روز برگزاری آزمون به نماینده پست در طبقه همکف سالن برگزاری مراجعه کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون