سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون زبان آیلتس : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام آزمون آیلتس ielts آکادمیک و جنرال خبرداد.

به دکترعلوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه ۱۸ آبان ماه آغاز شد.

علوی فاضل گفت: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند به صورت آنلاین بر روی وب سایت ielts.iauset.com اقدام فرمایند.

از آنجایی که دارا بودن مدرک زبان از جمله آیلس و تافل و… از شرایط آیین نامه دکتری می باشد ” فرهیختگان دانشگاه تهران ” شما را در تحقق این مهم با برگزاری کلاس و دوره های کاملا تخصصی و نیز بسته های آموزشی مکاتبه ای یاری خواهد کرد.

جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کد مربوطه را را به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید:

EPT آزمون زبان دکتری,دانشگاه آزاد (حضوری و مکاتبه ای) کد EPT129PHTF

زبان انگلیسی فشرده (یکساله) کد INT129PHTF
TOEFL کد TOEFL129PHTF
IELTS کد IELTS129PHTF

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: این آزمون در دو ماژول آکادمیک و جنرال به طور همزمان در شهرهای رشت-شیراز و کرمانشاه در روز شنبه مورخ ۲۰ دی ماه برگزار خواهد شد و نتایج این آزمون در ۴ بهمن از طریق وب سایت results.ielts.com اعلام خواهد شد.

معاون سنجش در ادامه بیان کرد: ثبت نام آزمون آیلتس تنها از طریق سامانه ielts.iauset.com انجام می پذیرد و این مرکز با هیچ فرد یا موسسه ای جهت ثبت نام طرف قرارداد نمی باشد.

وی در پایان افزود: متقاضیان می‌تواند برای پاسخ به هرگونه سوال یا ابهامی با شماره‌های 66348862 و 66348856 دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل نمایند.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد + منابع آزمون آیلتس + کلاس و دوره فشرده زبان ielts