سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  معاون آموزشی و تحصیلات دانشگاه قرآن و حدیث گفت: داوطلبان برای ثبت‌ نام در آزمون دوره دکتری علوم قرآن و حدیث تا پنجم مهر ماه سال جاری فرصت دارند.

هادی حجت با اشاره به پذیرش دانشجو در دوره دکتری علوم قرآن و حدیث ، افزود: این دانشگاه در رشته‌های علوم قرآن و حدیث، کلام امامیه، علوم و معارف نهج البلاغه از بین برادران و خواهران واجد شرایط از طریق آزمون اختصاصی در مقطع دکتری برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشجو می‌پذیرد.

وی با اشاره به شرایط در نظر گرفته شده برای دانشجویان، گفت: داوطلبان با حداقل معدل ۱۵ و دارا بودن مدرک سطح یک، دو و سه مورد تایید مرکز مدیریت حوزه علمیه به همراه مدرک کارشناسی ارشد مرتبط و معتبر از دیگر مراکز آموزش عالی نیز می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرآن و حدیث با بیان اینکه هر داوطلب تنها مجاز به انتخاب یک رشته بوده و طول مدت تحصیل در مقطع دکتری هفت نیمسال است، افزود: شرکت طلاب خارجی در آزمون بلامانع است، اما پذیرش آنان منوط به طی کلیه مراحل قانونی مرتبط است.

به گفته وی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری نمی‌توانند همزمان با تحصیل در دانشگاه در مراکز دیگر آموزش عالی اشتغال به تحصیل داشته باشد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرآن و حدیث ، زمان آزمون ورودی این دانشگاه را دهم آبانماه سال جاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در دانشگاه قرآن و حدیث اعلام کرد و گفت: داوطلبان باید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را حداکثر تا پنجم مهرماه به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام می‌توانند به سایت این دانشگاه به نشانی www.Qhu.ac.ir مراجعه کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون