سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۴  : سخنگوی سازمان سنجش گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری عصر امروز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
دکتر حسین توکلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: در این آزمون ۲۴۰ هزار نفر شرکت کرده بودند و ۱۱ هزار و ۴۹۶ نفر قبول شدند که از این تعداد ۴ هزار و ۷۰۱ نفر زن و ۶ هزار و ۷۹۵ نفر مرد هستند.
توکلی گفت: ۸ هزار و ۱۳۱ نفر در دوره‌های روزانه، ۱۶۳۶ نفر در دوره‌های شبانه و ۱۲۳۹ نفر در پردیس‌های خودگران قبول شده‌اند.
وی افزود: همچنین ۱۲۱۲ نفر در موسسات غیرانتفاعی و حدود ۲۸۰ نفر در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده‌اند.
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاریخ ثبت‌نام پذیرفته شدگان در دانشگاه‌های مربوطه اول تا سوم شهریور است.
توکلی افزود: البته احتمال دارد برخی دانشگاه‌ها تقویم ثبت‌نام آن‌ها با آن چیزی که سازمان سنجش اعلام کرده است متفاوت باشد، لذا به افراد پذیرفته شده توصیه می‌شود حتماً به سایت دانشگاه قبول شده مراجعه کنند.
وی گفت: امسال کنکور دکتری تکمیل ظرفیت نخواهد داشت.

 

جهت دریافت مشاوره تلفنی کاملا رایگان در خصوص آزمون های زبان از جمله چگونگی برگزاری ، زمان آزمون ، دوره های  آموزشی ، کلاسهای تخصصی و نیز بسته های مکاتبه ای ، کد مربوطه را به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید:

زبان انگلیسی فشرده (یکساله): کد INT129PHTF
TOEFL : کد TOEFL129PHTF
IELTS : کد IELTS129PHTF
زبـان آزمون دکتــری ســـازمان سنــجش (حضوری و مکاتبه ای) : کد ZAD129PHTF
MSRT- MCHE (حضوری و مکاتبه ای): کد MCHE129PHTF
MHLE (حضوری و مکاتبه ای): کد MHLE129PHTF
UTEPT آزمون زبان دانشگاه تهران (حضوری و مکاتبه ای): کد UTEPT129PHTF
EPT آزمون زبان دانشگاه آزاد (حضوری و مکاتبه ای) : کد EPT129PHTF

سخنگوی سازمان سنجش افزود: در مرحله اول این آزمون حدود ۴۹ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که در نهایت ۲۷ هزار نفر به دانشگاه‌ها برای بررسی سوابق علمی و مصاحبه معرفی شدند.
توکلی گفت: فرمول جذب دانشجو در کنکور دکتری به این صورت است که ۳۰ درصد آن نمره آزمون و ۷۰ درصد نمره بررسی سوابق پژوهشی و مصاحبه علمی است.
وی افزود: البته از این ۷۰ درصد ۲۰ درصد آن به مصاحبه علمی تعلق دارد.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

تکمیل ظرفیت دکتری ۹۳

تکمیل ظرفیت دکتری ۹۳ – ۹۴ سراسری منتفی است – تکمیل طرفیت آزمون دکتری ۹۳ – تکمیل طرفیت کنکور سراسری ۹۳ – ثبت نام دکتری ۹۴ اخبار آزمون دکتری ۹۴