سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲ : مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۲ را یک هزار و ۶۸۶ نفر اعلام کرد.

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲

حسین توکلی اظهار داشت: ثبت نام متقاضیان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۲ از شب گذشته، ۲۹ ماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده و تا روز شنبه، چهارم آبان ماه ادامه خواهد داشت.
وی توضیح داد: با توجه به اینکه ظرفیت برخی از کد رشته محل های تحصیلی آزمون دکتری نیمه متمرکز ۹۲ تکمیل نشده وهمچنین بعضی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پس از اعلام نتایج نهایی آزمون برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده اند، آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده و در اعلام نتایج نهایی پذیرفته نشده اند، می توانند براساس ضوابط و شرایط مشخص شده در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری شرکت کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ضرورت دارد نسبت به مطالعه دقیق ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین اطلاعیه های ثبت نام و اعلام نتایج اقدام کرده و سپس درصورت داشتن شرایط لازم در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.
سخنگوی سازمان سنجش با بیان اینکه جدول فهرست کدرشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قابل مشاهده است، بیان داشت: هر داوطلب حداکثر می تواند پنج کدرشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب و در فرم اینترنتی درج کند.
وی ادامه داد: داوطلبان متقاضی شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری لازم است در زمان ورود به سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته محل، نسبت به واریز مبلغ ۳۵ هزار ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام کنند.
توکلی تاکید کرد: درصورت هرگونه تغییر در وضعیت رشته های موجود در اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری، مراتب طی اطلاعیه ای در تاریخ چهارم آبان ماه ۹۲ به منظور اطلاع و ویرایش کدرشته محل های انتخابی از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز در یکی از کدرشته محل های تحصیلی اعم از دوره های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، مجازی، پردیس خودگردان و پیام نور اعلام شده است حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون را ندارند.
به گفته مشاورعالی سازمان سنجش، صرفا آن دسته از داوطلبانی که در آزمون دکتری ۹۲ ثبت نام و در جلسه آزمون شرکت کرده و با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل مثبت هستند، مجاز به انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت خواهند بود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون