سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) کارت آزمون دکتری ۹۳: کارت شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز ۱۳۹۳ از ساعت ۱۰ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از آن پرینت تهیه کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان آزمون دکتری تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۵ اسفند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون خود، از آن و برگه راهنما، نسخه چاپی آن را تهیه کنند.

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۳ منحصرا در صبح جمعه ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۲ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور به شرح شهرستان های محل برگزاری آزمون مندرج در جدول شماره یک اطلاعیه منتشره برگزار خواهد شد.

شهرستان محل برگزاری هر داوطلب و آدرس حوزه امتحانی وی در شهرستان مذکور در ذیل نسخه چاپی کارت شرکت در آزمون داوطلب درج شده است.

فرایند برگزاری آزمون دکتری نیمه متکرکز کشور راس ساعت هشت صبح روز جمعه برگزار می شود و درهای ورود به آزمون راس ساعت ۷:۳۰ بسته خواهد شد از این رو داوطلبان باید قبل از این ساعت در حوزه امتحانی مربوطه حاضر باشند.

برای شرکت در آزمون همراه داشتن نسخه چاپی کارت ورود به آزمون که داوطلب قبلا اثر انگشت خود را بر روی محل مربوط درج کرده باشد و همچنین اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

توزیع کارت کنکور دکتری

توزیع کارت کنکور دکتری ۹۳ در www.sanjesh.org کارت آزمون دکتری ۹۳ – ۹۴ | مهلت دریافت کارت کنکور دکتری | دانلود سوالات دکتری | ناگفته های مصاحبه دکتری دانشگاه ها .
آخرین اخبار آزمون دکتری ۹۳ و تغییرات آزمون دکتری ۹۴ | منابع آزمون دکتری ۹۴ در سایت آزمون دکتری .