مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور سال ۱۳۹۴ (نوبت پانزدهم) برای بار دوم تمدید شد و داوطلبان تا ۸ بهمن ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

پیش از این مهلت ثبت‌ نام از 21 تا 28 دی ماه بود و پس از آن تا چهارشنبه اول بهمن یک بار تمدید شد. بر اساس اعلام سازمان سنجش و بنا به درخواست دانشگاه پیام نور این فرصت یک بار دیگر تا 8 بهمن ماه تمدید شده است.

كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌ نام و شركت در آزمون كارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور كه تاکنون براي ثبت نام اقدام نکرده اند می توانند از دوم تا هشتم بهمن ماه نسبت به ثبت نام و يا ويرايش اطلاعات خود اقدام کنند.

كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما که از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است و فراهم کردن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون كارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور سال 1394 (نوبت پانزدهم) اقدام کنند.

آن دسته از داوطلباني كه قبلاً ثبت‌نام خود را در اين آزمون انجام داده‌اند در صورت نياز مي‌توانند در بازه زماني اعلام شده نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود از طريق اين سايت اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۴ – ۹۵

تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۴ – ۹۵ تا ۸ام – ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور ۹۴-۹۵ – آخرین اخبار فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور – زمان آزمون ارشد فراگیر