سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج آزمون دکتری ۹۲ :  دکتری توکلی با تاکید بر اینکه تغییر گرایش و انتقال پذیرفته‌شدگان دوره‌های دکتری « Ph.D » امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: امور مربوط به آن در حیطه وظایف این سازمان نیست، بنابراین درخواست‌های داوطلبان در این خصوص قابل بررسی نخواهد بود.
مشاور عالی سازمان سنجش با تاکید بر اینکه حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت ‌نام الزامی است، تصریح کرد: ثبت ‌نام منحصراً در روزهای مذکور توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک لازم انجام می‌شود و عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در زمان یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت ‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
وی افزود: معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ و کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس)‌ پذیرفته‌شده‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام، شرکت در آزمون و یا نهایتاً در مرحله مصاحبه به‌ سازمان‌ اعلام‌ کرده‌اند، یکسان‌ باشد، در غیر این صورت، ضمن «کان‌لم‌یکن» تلقی شدن قبولی، از ثبت ‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند جداً خودداری می‌شود.
توکلی تاکید کرد: پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری سال 1392 حتی در صورت عدم ثبت ‌نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1393 نخواهند بود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون