تبدیل دانشجویان دکتری خبرگی به اساتید تکنولوژی در دانشگاه علمی کاربردی

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به مهمترین ویژگی راه اندازی دوره دکتری خبرگی در این دانشگاه گفت: دانشجو پس از گذراندان این دوره استاد دانشگاه نمی شود بلکه تبدیل به استاد تکنولوژی خواهد شد.
رجبعلی برزویی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: دوره های خبرگی مکمل دوره مهندسی فناوری ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی است و دانشجو به یک استاد محیط کار تبدیل خواهد شد و در دنیا به این افراد استادان تکنولوژی می گویند و به هیچ عنوان در کسوت یک استاد دانشگاه فعالیت نمی کند.

وی با بیان اینکه فرد با گذراندن دوره خبرگی در یک حوزه به معنای واقعی کاملاً متخصص خواهد شد، اعلام کرد: هنوز آیین نامه دوره های مهندسی فناوری خبره تدوین نشده اما پذیرش دانشجوی دکتری خبره از سال آینده در دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام خواهد شد.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، آیین نامه کارشناسی ارشد حرفه ای نیز تکمیل و بعد از عید دوره های آن طراحی و پذیرش در این دوره از سال آینده آغاز خواهد شد.

 

فروشگاه محصولات دکتری سایت پی اچ دی آزمونبسته های درسی کنکور دکتری ۹۱
مجموعه ذیل برای اولین بار در کشور بصورت تخصصی تهیه گردیده و تمامی مراحل خرید – تحویل و کیفیت جزوات توسط سایت آزمون دکتری مورد تایید و تضمین می باشد .

منابع آزمون دکتری
سایت منابع آزمون دکتری تخصصی Ph.D