سایت آزمون دکتری ( PhdAzmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۲ : تاریخ مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۴ رشته دکتری تخصصی (PHD) اعلام شد. دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: زمان مصاحبه ۴ رشته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، معماری و شهرسازی، از امروز دوشنبه ۱۳خرداد اعلام شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از وضعیت مصاحبه خود اطلاع حاصل کنند.
اقبالی به دعوت شدگان توصیه کرد: برای متقاضیان با آزمون همه سوابق علمی و تحقیقاتی اعم از پروژه،مقاله، ترجمه و تالیف مورد نیاز است که هر داوطلب باید آن را به همراه داشته باشد همچنین ریزنمرات و پایان‌نامه کارشناسی ارشد جزو مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه است.
اقبالی در خصوص مدارک مورد نیاز متقاضیان بدون آزمون گفت: این دسته از متقاضیان نیز باید سوابق علمی و تحقیقاتی خود را در زمینه‌های مرتبط با رشته‌ خود به همراه داشته باشند. همچنین اصل مدرک کارشناسی ارشد، ریزنمرات، پایان‌نامه کارشناسی ارشد، گواهینامه رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد (در صورت احراز رتبه) نیز از مدارک مورد نیاز است.
وی اضافه کرد: متقاضیان بدون آزمون باید علاوه بر مدارک ذکر شده تصویر اول صفحه شناسنامه، پیوست شماره ۳ صفحه ۴۴ دفترچه راهنما و فیش واریزی را نیز به همراه داشته باشند.
اقبالی توصیه کرد: متقاضیان اگر با سوال یا ابهامی مراجعه شدند، می‌توانند از طریق سایت www.pubr-azmoon.com سوال خود را مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون