سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) :دانشگاه تهران برای اعطای بورسیه دکتری خارج از کشور طرح جدیدی دارد. رئیس دانشگاه تهران در مورد پیشنهاد این دانشگاه به وزارت علوم در زمینه اعطای بورسیه گفت: پیشنهادی که دانشگاه تهران قصد دارد به وزارت علوم ارائه کند این است که به جای اینکه افرادی که بورسیه می‌دهند تمام دوره‌های تحصیلی خود را در خارج از کشور بگذرانند، بخشی از اعتبارات این بورسیه‌ ها را به دانشگاه‌ هایی بدهند که با دانشگاه‌ های معتبر دوره مشترک برگزار می‌کنند.

بورسیه دکتری دانشگاه تهران

نیلی در تشریح بیشتر این طرح و پیشنهاد جدید دانشگاه اظهار کرد: بورسیه به این معناست که در حوزه‌ای نیاز به تخصص داریم و باید دانشجویانی را برای آن تربیت کنیم. دانشگاه تهران اکنون در اکثر رشته‌ها دانشجو می‌پذیرد و توانایی توسعه برخی از رشته‌ ها که مورد نیاز کشور است با کمک دانشگاه‌ های دیگر را دارد، به این ترتیب هم فرصت حضور دانشجوی ایرانی در خارج از کشور فراهم می‌شود و هم توسعه بین دانشگاهی انجام می‌شود.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون دات نت

بورسیه تحصیلی دکتری دانشگاه تهران

و هماکنون : طرح جدید دانشگاه تهران برای اعطای بورسیه دکتری خارج از کشور دوره مشترک بین دانشگاه تهران و دانشگاه های خارج از کشور | بورسیه دکتری دانشگاه تهران | بورس تحصیلی خواهد بود.