ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال آغاز شد و متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت اقدام کنند.

دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر افزود: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه سی و یکم فروردین ماه آغاز شده است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون روز شنبه ۲۳ خرداد ماه سال ۹۴ در تهران به آدرس انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، پلاک ۳۰۳ برگزار خواهد شد. نتایج این آزمون در روز شنبه ۶ تیرماه از طریق results.ielts.org اعلام می شود.

علوی فاضل تأکید کرد: درخصوص انصراف و انتقال زمان آزمونها و تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و بالعکس پس از ثبت نام قطعی تنها پیش از بازه زمانی ۳۵ روز مانده به تاریخ کتبی امکان پذیر است.

وی درباره برنامه گسترش برگزاری آزمون های آیلتس گفت: در حال حاضر معاونت سنجش و پذیرش در پی آن است که تعداد واحدهای برگزار کننده آزمون های آیلتس و EPT را افزایش دهد، بطوریکه هر داوطللب بتواند بدون پرداخت هزینه اضافه برای سفر به شهرهایی که در آنها این آزمونها برگزار می شود در شهر خود یا نزدیک به محل سکونت شرکت کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص منابع و کلاس های آمادگی آزمون های زبان کد دوره مورد نظر را به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک نمایید:

آزمون زبان TOEFL تافل کد : TOEFL-PHTF
آزمون زبان IELTS آیلتس کد : IELTS-PHTF
زبان آزمون دکتری کد : ZAD-PHTF
آزمون زبان MSRT (MCHE) کد: MCHE-PHTF
آزمون زبان MHLE کد: MHLE-PHTF
آزمون زبان UTEPT کد: UTEPT-PHTF
آزمون زبان EPT کد: EPT-PHTF
آزمون زبان EPT کد : EPT-PHTF

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درباره اینکه هم اکنون کدام واحدها برگزارکننده آزمون آیلتس هستند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در شهرهای تهران، همدان، اصفهان،دزفول، شیراز، کرمانشاه و رشت آزمون برگزار می شود و این روند رو به توسعه ادامه دارد. البته آزمون فعلی فقط مخصوص تهران است.

منابع آزمون آیلتس

منابع آیلتس | بهترین منابع آزمون آیلتس جنرال و منابع آیلتس آکادمیک | منابع امتحان آیلتس | دوره آیلتس فشرده | کلاس آیلتس تهران | کتابهای آمادگی آیلتس آمادگی برای آیلتس