سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ :سازمان سنجش آموزش كشور اعلام کرد: زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 1393 به دلیل گزارشات واصله در رابطه با شرايط نامساعد جوي در اغلب استانهاي كشور و درخواست داوطلبان به تعویق افتاد.
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: براساس گزارشات واصله در رابطه با شرايط نامساعد جوي در اغلب استانهاي كشور و درخواست داوطلبان و خانواده­ هاي آنان، مسؤولين استاني، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و هماهنگي بعمل آمده با وزارت كشور در رابطه با عدم امكان حضور داوطلبان يا مشكلات حضور به موقع در حوزه­ هاي امتحاني، سازمان سنجش آموزش كشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتيبي اتخاذ کرد.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

وی افزود: به این ترتیب آزمون كارشناسي ارشد سال ۱۳۹۳ جلسات امتحانی صبح و بعد از ظهر ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ بهمن به ترتیب در روزهاي چهارشنبه ۲۳ ، پنج­شنبه 24 و جمعه 25 بهمن­ ماه برگزار می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اطلاعيه تكميلي اين سازمان ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن­ ماه از طريق سايت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

آزمون كارشناسي ارشد سال ۱۳۹۳ پیش از این قرار بود این آزمون در صبح و بعد از ظهر روزهای ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه ۹۲ برگزار شود.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

کنکور کارشناسی ارشد ۹۳

برف کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ را به تعویق انداخت | لغو کنکور ارشد ۹۳ | تعویق کنکور ارشد ۹۳ | آزمون ارشد ۹۳ لغو شد| آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ به تعویق افتاد برف .