آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز جدید آزمون دکترا از امروز

انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون دکترای نیمه‌متمرکز 91 که اسامی آنها به تازگی اعلام شده است از امروز آغاز می‌شود و تا فردا ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، انتخاب رشته داوطلبانی که در دور دوم مجاز به انتخاب رشته در آزمون دکترای نیمه‌متمرکز 91 شدند از امروز 20 خردادماه آغاز می‌شود و تا فردا 21 خردادماه ادامه دارد.

به گزارش فارس در روز پنج‌شنبه گذشته به دلیل افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون دکترای نیمه‌متمرکز، حدود 2 هزار داوطلب دیگر مجاز به انتخاب رشته شدند.
این افراد باید با توجه به کارنامه نتایج و همچنین کدرشته‌محل‌های اعلام شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه‌های منتشره درباره تغییرات و افزایش ظرفیت رشته‌محل‌های آزمون مذکور از روز شنبه 20 خردادماه تا روز یک‌شنبه 21 خردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌ اولویت‌های انتخابی خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، در مرحله اول اعلام اسامی داوطلبان مجاز آزمون دکترای نیمه‌متمرکز 91، 34 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.
خبرگزاری فارس

نکاتی جهت موفقیت در مصاحبه دکتری

طرح خرید فایل های ارزشمند کاربران - 09189184598

طرح خرید فایل های ارزشمند کاربران – برای اطلاعات بیشتر برروی تصویر کلیک نمایید

بسته های درسی کنکور دکتری ۹۱
مجموعه ذیل برای اولین بار در کشور بصورت تخصصی تهیه گردیده و تمامی مراحل خرید – تحویل و کیفیت جزوات توسط سایت آزمون دکتری مورد تایید و تضمین می باشد .

منابع وسرفصلهای درسی، نمونه سئوالات، فایل های نکته و تست، مشاوره مقالات‎
آمادگی آزمون PhD حضوری و غیرحضوری ویژه آزمون دانشگاه آزاد و سراسری‎

منابع آزمون دکتری جدید
سایت منابع آزمون دکتری تخصصی Ph.D