پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد : امکان انتخاب محل ها در مقطع دکتری تخصصی از ۲۰ به ۴۰ محل افزایش یافت.

دکترعلوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به منظور رفاه حال داوطلبان و افزایش قدرت انتخاب آنها در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، امکان انتخاب از ۲۰ محل به ۴۰ محل افزایش یافت. لذا داوطلبان می توانند یک رشته را حداکثر در ۴۰ محل انتخاب کنند.

علوی فاضل در ادامه افزود: کلیه داوطلبانی که تاکنون در این مقطع ثبت نام کرده اند، می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سایت ثبت نام معاونت سنجش و پذیرش www.azmoon.org نسبت به ویرایش انتخاب ها و افزایش محل های انتخابی خود اقدام کنند.

جهت کسب اطلاعات در خصوص منابع و دوره های آزمون EPT ( آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد ) می توانید کدEPT129PHTF را به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید.

به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، وی درخصوص انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد گفت: متقاضیان دوره های بدون آزمون و با آزمون این مقطع می توانند با مراجعه به سایت فوق، ۱۰۰ رشته محل را از یک مجموعه انتخاب کنند.

معاون سنجش و پذیرش در پایان توصیه کرد: داوطلبان قبل از ثبت نام هر مقطع، دفترچه مورد نظر را از سایت دانلود و آن را به دقت مطالعه نمایند و بعد از اطلاع از مفاد دفترچه در رشته مورد نظر خود ثبت نام کنند.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

تغییرات ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴

افزایش انتخاب کد رشته محل های دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ – ۹۵ از ۲۰ به ۴۰ محل – آخرین تغییرات ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ – شیوه ثبت نام آزمون دکتری آزاد ۹۴ – ویرایش ثبت نام دکتری آزاد ۹۴