نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۰ ، در یکی از سه روز آینده اعلام خواهد شد.
زمان درج خبر : ۹۰/۰۶/۲۸ ساعت ۲۱:۳۰
ظرفیت نهایی پذیرش در دکتری آزاد امسال : ۲۵۰۰ نفر 

خبر تصحیح می شود : عبدالله سجادی جاغرق رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خبر روز  26 ام ، عنوان کرده بود هفته جاری نتایج دکتری اعلام می شود ولی در پایان خبر روز 27 ام که مربوط به کارشناسی ارشد است عنوان کرده نتایج دکتری روزهای یک‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده منتشر می شود.

اعلام نتایج نهایی دکترای دانشگاه آزاد اسلامی 

به دلیل اینکه لینک از تمامی وبسایتهای بیگانه به سایت www.azmoon.com به صفحه NoFrame.htm با پیام : ” کاربر گرامی، این سایت مـجاز به نـمایش اعلام نتایج نـمی باشد . ” ریدایرکت می شود. بهتر است برای مشاهده سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد ، در آدرس بار مرور گر خود azmoon.com را تایپ نمایید.

در صورت موفق نشدن و بروز مشکل ( ترافیک بالا و اختلالات اینترنتی ) می توانید از شماره IP زیر برای مشاهده سایت مرکز آزمون استفاده نمایید : http://78.109.199.208/ ( باید در آدرس بار مرورگر وارد کنید )

نحوه مشاهده کارنامه های کنکور دکتری دانشگاه آزاد

همچنین احتمال دارد نتایج تمامی رشته های آزمون دکتری ( ۲۷۰ رشته ) یکجا اعلام نشوند. پیشنهاد مرکز آزمون دانشگاه آزاد برای مشاهده کارنامه ها ، استفاده از مرورگر IE ( اینترنت اکسپلورر – دانلود از ماکروسافت) است. برای ورود نیز یا باید از طریق شماره داوطلبی و شماره شناسنامه اقدام نمایید و یا از نام ، نام خانوادگی ، نام پدر و شماره شناسنامه . ( اگر از نام و نام خانوادگی استفاده می کنید باید مطابق آنچه در فرم ثبت نام نوشته اید ، وارد کنید )
* حتما توجه کنید که در هنگام پر كردن فرم، زبان سیستم در حالت English و كلید Caps Lock خاموش باشد.
* در صورتی که در ابتدای شماره داوطلبی یا شماره شناسنامه شما عدد صفر وجود دارد، صفر را وارد نکنید.

امیداوریم جز قبول شدگان باشید و تحصیلات تکمیلی دوره دکتری را با موفقیت بگذرانید.

کاربران گرامی برای دادن یک امتیاز مثبت به این صفحه در گوگل،  می توانید روی دکمه 1+ در گوشه سمت چپ سایت کلیک نمایید . ( gmail دارید؟ یکی بسازید )
اخبار تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 90 نیز بزودی قرار داده می شود.