سایت آزمون دکتری ( PhdAzmoon.Net ) مصاحبه آزمون دکتری 93 : فهرست اسامی معرفی‌شدگان آزمون دکتری به منظور بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی اعلام شد.

فهرست اسامی معرفی‌شدگان آزمون دکتری به منظور بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفت.

نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت که از تعداد ۱۹۴ هزار و ۲۹۶ داوطلب حاضر در جلسه ۴۹ هزار و ۵۳۷ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند و از این تعداد ۲۰ هزار و ۱۲۴ نفر زن و ۲۹ هزار و ۴۱۳ نفر مرد بودند.

داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته شدند از روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه تا پایان روز دوشنبه ۸ اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما حداکثر ۵۰ کدرشته محل (در صورت وجود) از میان کدرشته محل‌های مربوط به رشته امتحانی خود انتخاب کرده و در فرم انتخاب رشته اینترنتی قرار دادند.

از تعداد ۴۹ هزار و ۵۳۷ داوطلب مجاز تعداد ۳۹ هزار و ۹۸۸ داوطلب انتخاب رشته کردند و بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی معرفی شدگان به منظور بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی با توجه به ظرفیت پذیرش امروز و حداکثر در 5 کد رشته محل از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org اعلام شد.

بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی توسط دانشگاه‌ها از شنبه 20 اردیبهشت آغاز می‌شود و پس از بررسی سوابق توسط دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و اعلام آن به سازمان سنجش، گزینش نهایی برابر ضوابط مربوط از سوی سازمان سنجش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال 93 نیمه اول شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ۹۳ زمان مصاحبه آزمون دکتری ۹۳

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ۹۳ و زمان مصاحبه آزمون دکتری ۹۳ – ۹۴ | ظرفیت دکتری ۹۳ | سوالات متداول مصاحبه دکتری دانشگاه ها و نکات موفقیت در مصاحبه آزمون دکتری . مدارک مصاحبه آزمون دکتری 93 .

آخرین اخبار دکتری ۹۳ و تغییرات آزمون دکتری ۹۴ در سایت آزمون دکتری دانشگاه ها ” پی اچ دی آزمون ” .