سایت آزمون دکتری (Phd Azmoon.Net) آزمون دکتری دانشگاه آزاد : سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین نشست خبری اش گفت: امروز به رئیس مرکز آزمون اعلام کردم که از تمام قبول شدگان دکتری که از تحصیل محروم شده اند ثبت نام مشروط به عمل آید و کاری به عملکرد آنان نداشته باشند.

ثبت نام از قبول شدگان دکتری دانشگاه آزاد محروم از تحصیل

به گزارش مهر، میرزاده پس از پایان سخنانش پاسخگوی پرسش خبرنگاران شد و درباره این موضوع که برخی از پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی جاری دانشگاه آزاد که دارای رتبه های تک رقمی و مقالات علمی متعددی بوده اند موفق به دریافت کارنامه شان نشده اند که این موضوع حاکی از ممنوعیت تحصیل برای آنان است و دستور ویژه سرپرست جدید برای این اتفاق چیست، گفت: من متوجه شده ام بسیاری از داوطلبان حتی در مقطع دکتری پذیرفته شده اند اما اجازه تحصیل نیافته اند. امروز به رئیس مرکز آزمون اعلام کردم که از تمام این دانشجویان ثبت نام مشروط به عمل آید و کاری به عملکرد آنان نداشته باشند.

وی ادامه داد: دانشجوی ستاره دار برای ما معنا ندارد و دلیل نمی شود فرزندان کشورمان با بهانه های سست و به علت فعالیت ها و گرایش های سیاسی که دارند از تحصیل محروم شوند. اگر هم موردی باشد نیاز به رسیدگی قضایی دارد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون