سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۳  : جایزه دکتری افتخاری دانشگاه تهران در رشته ادبیات عرب به شاعر فرهیخته کشور کویت عبدالعزیزسعود بابطین اعطاء شد.
جایزه دکتری افتخاری دانشگاه تهران در رشته ادبیات عرب به پیشنهاد گروه زبان و ادبیات عرب دانشکده ادبیات علوم انسانی در مراسم چهارمین جشنواره روز بین الملل دانشگاه تهران، که همزمان با هشتادمین سال تاسیس این دانشگاه برگزار شده بود، توسط دکتر محمد حسین امید سرپرست دانشگاه تهران به “عبدالعزیزسعود بابطین” ادیب و شاعر فرهیخته و برجسته کشور کویت به پاس ایفای نقش موثر علمی و آموزشی در حوزه نشر فرهنگ اسلامی، و ادبیات عربی اعطاء شد.

علاوه بر دکتری افتخاری، نشان دانشگاه تهران، و مجموعه آثار دکتر فرشچیان با امضاء خود به این شاعر برجسته کشور کویت اهداء شد .

عبدالعزیزسعود بابطین اولین شخصیت عربی است که دکتری افتخاری دانشگاه تهران را دریافت می کند. این شاعر فرهیخته در بخشی از سخنان خود ضمن تبریک هشتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران مهمترین دانشگاه جهان اسلام است و برنامه های پژوهشی که در دستور کاری خود دارد کمتر از برنامه دانشگاه های غربی نیست.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون