سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری پولی :دکتری سعید قدیمی در خصوص اعتبار مدرک پردیس دانشگاه های خودگردان و مجازی دانشگاهها توضیحاتی داد.

اعتبار مدرک پردیس دانشگاه

مدیر کل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم، به نحوه صدور مدارک دانش آموختگان پردیسهای خودگردان و دوره های مجازی دانشگاههای کشور اشاره کرد و گفت: مدرک این دانش آموختگان مانند دانش آموختگان پیام نور، نوبت دوم و غیرانتفاعی خواهد بود.
دکتری سعید قدیمی در خصوص اعتبار مدرک پردیس های خودگردان و مجازی دانشگاهها، اظهار داشت: به این دلیل که دوره های مجازی و پردیسهای خودگردان مصوب شورای گسترش آموزش عالی به شمار می آید، از نظر آموزش عالی این گونه مدارک کاملاً مورد تایید و قابل قبول است.
وی ادامه داد: اعتبار این گونه مدارک کاملاً مشابه مدارک دوره هایی مثل پیام نور، غیردولتی غیرانتفاعی، نوبت دوم و روزانه است که توسط شورای گسترش آموزش عالی مجوز پذیرش می گیرند.

عنوان مدرک پردیس دانشگاه دکتری پولی

مدیر کل برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، همچنین در خصوص نوع مدرک صادر شده برای این دسته از دانش آموختگان دوره های مجازی و پردیسهای خودگردان دانشگاهها، گفت: نوع و عنوان دوره ای که دانشجویان پردیسهای خودگردان و دوره های مجازی در دانشگاهی گذرانده باشند، دقیقاً در مدرک پایان دوره ذکر می شود.
دلیل ایجاد پردیس دانشگاه ها
چندی است که باب ارائه مجوز پردیسهای خودگردان و دوره های مجازی برای دانشگاههای کشور از سوی وزارت علوم باز شده؛ مهمترین دلیل ارائه مجوز برای راه اندازی این دوره های همراه با دریافت شهریه کمک به دانشگاهها برای کسب یک راه درآمدی و جذب بیشتر دانشجو است.
در اکثر این پردیسها که به گفته مدیر کل گسترش وزارت علوم تقریباً تعدادشان به عدد ۳۵ رسیده، دانشجویان تحصیلات تکمیلی پذیرش می شوند و تحصیل می کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

اعتبار مدرک پردیس دانشگاهی

مدرک پردیس دانشگاه معتبر است؟| مدرک پردیس دانشگاهی چگونه است| ارزش مدرک دانشگاه پردیس | اعتبار مدرک پردیس دانشگاهی مورد تایید| پذیرش دانشجو در پردیس دانشگاه را در سایت آزمون دکتری پیگیری نمایید :

  • مدرک پردیس دانشگاه
  • اعتبار مدرک دانشگاه پردیس
  • پزیرش دانشجوی دکتری پولی پردیس دانشگاه