سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) :اختیار کامل پذیرش بدون آزمون داوطلبان استعداد درخشان دوره دکتری تخصصی بر عهده دانشگاه ها خواهد بود.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا در پاسخ به ابهامات داوطلبان در زمینه سلیقه ای عمل کردن دانشگاه در پذیرش بدون کنکور گفت: در بحث پذیرش دانشجوی استعداد درخشان بدون آزمون، سازمان سنجش تنها نقش تعیین‌کننده و نظارتی دارد و دانشگاه‌ها هم طبق آیین‌نامه اجبار ندارند که هر سال دانشجویان استعداد درخشان را بدون آزمون در دوره دکتری پذیرش کنند. بلکه هر دانشگاه بر اساس امکانات و وضعیت هر سال تحصیلی خود تصمیم می‌گیرد که با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی یک دانشجو و وضعیت علمی وی، این دانشجو را در دوره دکتری پذیرش کند.

دکتر ابراهیم خدایی در این باره افزود :نقش سازمان سنجش آن است که در مورد افراد پذیرفته شده نظارت داشته باشد که این افراد در چارچوب ضوابط پذیرش شده باشند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

دکتری بدون آزمون

شیوه پذیرش دانشجویان استعداد درخشان دکتری بدون آزمون در آزمون دکتری ۹۳ | نحوه پذیرش دکتری بدون آزمون ۹۳ – ۹۴ اعلام شد.

استعداد درخشان دکتری

شرایط دکتری بدون آزمون دانشگاه ها | پذیرش دکتری بدون کنکور استعداد درخشان | اخبار دکتری بدون آزمون استعداد درخشان را از سایت آزمون دکتری پیگیر باشید. نحوه پذیرش دانشجویان استعداد درخشان بدون آزمون دوره دکتری .