اساتید برتر دانشگاه های کشور با اعطای ۵۰ هزار سهم بانک پاسارگاد به جمع سهامداران کشور پیوستند.
اساتید برتر دانشگاه های کشور سهامدار شدند
بانک پاسارگاد در مراسم تجلیل از اساتید برتر دانشگاه های کشور با اعطای سهام این بانک این اساتید را به جمع سهامداران کشور اضافه کرد.
این مراسم با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی، مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، سایر اعضای هیأت امنای دانشگاه خاتم، جمعی از مدیران و کارشناسان بانک پاسارگاد و همچنین اساتید، اندیشمندان و فرهیختگان در عرصه های مختلف علمی، در سالن اجتماعات دانشگاه خاتم برگزار شد.
مدیرعامل بانک پاسارگاد در این مراسم اظهار امیدواری کرد که دانشگاه خاتم بتواند ظرف چند سال آینده در سطح بالاترین کیفیت علمی دنیا مطرح شود.
مجید قاسمی از در حال تاسیس بودن مرکز مطالعات وابسته به دانشگاه خاتم خبر داد و اظهار داشت: سرمایه این مرکز تامین شده و برهمین اساس راه اندازی خواهد شد.
وی با اشاره به برنامه حذف واژه غیرانتفاعی از دانشگاه های غیردولتی، گفت: این امر زمینه تقویت بنیه موسسات و دانشگاه های غیردولتی را فراهم می کند.
مدیرعامل بانک پاسارگاد در ادامه از راه اندازی ساختمان دوم دانشگاه خاتم و پردیس این دانشگاه خبر داد و گفت: ارزیابی مناسبی برای جذب دانشجو در این دانشگاه انجام می شود.