مجتبی شریعتی نیاسر دکتری پیوسته دانشگاه ها سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – آیین نامه دکتری پیوسته ابلاغ شد. معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به ابلاغ آیین نامه دکتری پیوسته به دانشگاه ها گفت: این آیین نامه با درخواست دانشگاه ها برای دانشجویان استعداد درخشان اجرا می شود.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

آیین نامه دکترای پیوسته

به گزارش پی اچ دی آزمون ، مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: آیین نامه دکترای پیوسته ابلاغ شده و دانشگاه های متقاضی می توانند این آیین نامه را برای دانشجویان استعدادهای درخشان خود اجرا کنند.

وی عنوان کرد: براساس آیین نامه  دکتری پیوسته ، دانشجویان استعدادهای درخشان می توانند از دوره کارشناسی به صورت مستقیم وارد مرحله دکتری شوند.

شرایط دکتری پیوسته

معاون آموزشی وزارت علوم تاکید کرد: آیین نامه دکترای پیوسته تنها برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه ها اجرا می شود و باید رشته های تحصیلی دانشجویان در مقطع کارشناسی با مقطع دکتری هم راستا و در یک جهت باشد.

رشته های دکتری پیوسته

محمد فرهادی وزیر علوم پیش از این اعلام کرده بود اجرای آیین نامه دکتری پیوسته در دانشگاه ها بیشتر مربوط به رشته های علوم پایه است تا دانشجویان تشویق شوند و در این رشته ها که بسیار مورد نیاز کشور است اقدام به ادامه تحصیل دهند.