پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net )  کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 92 : آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با رقابت 600 هزار داوطلب طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه(نهم، دهم و یازدهم خرداد ماه) در 3000 رشته محل برگزار می‌شود.
داوطلبان حداقل یک ساعت قبل از برگزاری هر نوبت از آزمون با همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اصل شناسنامه و یا اصل کارت ملی در محل‌ امتحان خود حضور داشته باشند.
همچنین به داوطلبان، توصیه می‌شود از آوردن ماشین حساب، کیف دستی و تلفن همراه به جلسه آزمون جداً خودداری کنند، چرا که همراه داشتن تلفن در داخل حوزه برگزاری تخلف محسوب شده و با افراد خاطی مطابق مقررات برخورد می‌شود و داوطلبانی که بعد از شروع آزمون به حوزه امتحانی مراجعه کنند، حق شرکت در آزمون را ندارند.
بهتر است داوطلبان یک روز قبل از برگزاری آزمون، محل دقیق حوزه‌ امتحانی خود را بر اساس آدرس و کروکی حوزه‌ها شناسایی کنند تا در روز برگزاری آزمون بتواند به موقع در محل حوزه امتحانی حاضر شوند، چرا که درهای ورودی اصلی یک ساعت قبل از شروع آزمون بسته می‌شود.
داوطلب باید در حفظ و نگهداری کارت ورود به جلسه خود نهایت دقت را مبذول دارد، چرا که مسؤولان حوزه‌ها موظفند از ورود داوطلب بدون کارت به جلسه امتحان جلوگیری کنند.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه سایت آزمون دکتری