پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ : آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴ دانشگاه آزاد در دو نوبت صبح و بعدازظهر امروز جمعه ۱۰ بهمن‌ماه در حوزه‌های مربوطه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

آزمون صبح رأس ساعت ۸ و آزمون بعدازظهر رأس ساعت ۱۶ روز جمعه برگزار می‌شود.

مدت زمان آزمون بر حسب رشته‌ها متفاوت است ولی حداقل زمان برگزاری آزمون ۱۰۰ دقیقه و بیشترین مدت زمان برگزاری، ۲۴۰ دقیقه است.

در آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴ هر داوطلب مجاز به انتخاب ۲۰ محل دانشگاهی بوده است.

این آزمون در واحدهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، رشت، زاهدان، مشهد، ساری، شیراز، کرمان و کرمانشاه برگزار می‌شود.

سوالات تستی است و به هر پاسخ صحیح ۳ نمره مثبت و به هر پاسخ غلط یک نمره منفی تعلق می‌گیرد و سؤالات بدون جواب دارای نمره نیستند.

پس از برگزاری آزمون، اطلاعات پاسخنامه های تستی از طریق دستگاه‌های علامت‌خوان به یارانه منتقل شده و پس از تصحیح، نمره‌گذاری می‌شود.

با توجه به ضرایب هر درس، نمره داوطلبان محاسبه شده و رتبه آنان در رشته انتخابی در ترتیب نمره از بیشترین به کمترین تعیین می‌شود و در هر رشته به تعداد داوطلبان با توجه به اولویت نمره آزمون به مصاحبه دعوت می‌شوند.

پس از انجام مصاحبه ، نمره کل دعوت‌شدگان به مصاحبه براساس ۷۵ درصد نمره آزمون و ۲۵ درصد نمره مصاحبه تعیین شده و سپس به ترتیب نمره کل، از بالاترین به پایین‌ترین رتبه‌بندی می‌شود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴ دانشگاه آزاد سوالات دکتری دانشگاه آزاد

آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴ دانشگاه آزاد آغاز شد | زمان برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ | شیوه پاسخ دهی به سوالات دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ تستی | مصاحبه دکتری آزاد :

  • آخرین اخبار دکتری دانشگاه آزاد ۹۴
  • شیوه پاسخ به سوالات دکتری دانشگاه آزاد ۹۴
  • آزمون دکتری تخصصی ۹۴ دانشگاه آزاد تستی