پس از اعلام نشدن آخرین رتبه  قبولی در هر رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 90 ، سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) با بیشترین کاربران مقطع دکتری در کشور ، وظیفه خود دانست تا با جمع آوری کارنامه های داوطلبان محترم آزمون دکتری 90 ، به صورت کاملا اصولی و برای اولین بار در کشور، معیاری تقریبی برای حدنصاب قبولی در رشته های مختلف به داوطلبان عزیر که قطعا مفید خواهد بود دهد و همچنین شبهاتی که در کارنامه ی برخی داوطلبان به چشم می خورد برای صاحبان آنهارفع و شفاف سازی نماید.

برای این منظور یک سامانه طراحی شد که با امکانات منحصر به فرد بتواند کارنامه داوطلبان را در هر یک از گروه های آزمایشی به همراه درصد دروس ( درصد استعداد تحصیلی و … ) اعلام شده در کارنامه بگیرد و آنها را به صورت اصولی جمع آوری و آمارگیری نماید.

برای ارسال کارنامه خود به آدرس سامانه : http://workbook.phdazmoon.net ( سامانه جمع آوری کارنامه داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1390 ) مراجعه نمایید. و بر روی ارسال کارنامه کلیک کنید . ( هیچ نیازی به ثبت نام در سامانه نیست! بلکه برای سهولت داوطلبان پس از ارسال کارنامه سیستم به طور خودکار یک اکانت در سامانه برای شما درست می کند و پسورد آن را به ایمیلتان می فرستد تا بتوانید آن را از سایت ما پیگیری نمایید. )

از همه داوطلبان می خواهیم ( از طریق شبکه های اجتماعی ، انجمن ها ، گروه های اینترنتی ، و سایر راه های موجود )برای داشتن یک گزارش آماری دقیق تر ، به همه دوستان و شرکت کنندگان آزمون دکتری نیمه متمرکز ۹۰ ، وجود این سامانه را اطلاع دهند.

http://workbook.phdazmoon.net

سایت جمع آوری کارنامه داوطلبان محترم آزمون دکتری سال ۱۳۹۰

اولین سایت آزمون دکتری تخصصی ایران | پی اچ دی آزمون دات نت